Özel Sağlık Sigortası

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Devlet tarafından verilen GSS (Genel Sağlık Sigortası)’ ndan bağımsız olarak, özel hastanelerde kullanabileceğimiz tedavi masraflarını, seçilen poliçe limitlerine kadar karşılayan bir sigorta ürünüdür. Tamamlayıcı sağlık ürününüe göre daha özgür hastane seçimi olan bu ürün, hep bizi hem de sevdiklerimizi güvence altına almamızı sağlar.

Özel sağlık sigortası, hastalık veya kaza sonucu oluşacak sağlık giderleri ile sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, önemli sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle, herhangi bir mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış bir sigortadır.

Özel Sağlık sigortalarından, kişilerin en çok satın almak istediği teminatlardan biri doğum teminadır. Bu teminat isteğe bağlı alınmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda kendinize en uygun limit ve katılım payı oranında seçimler yaparak doğum teminatını poliçenize dahil edebilirsiniz. Doğum teminatı Normal Doğum, Sezaryen, Doğum ve Hamilelik komplikasyonlarında kullanabiliyor olmakla birlikte; tercihinize bağlı olarak Gebelik Rutin Kontrollerinizi de bu teminat kapsamında yaptırabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortaları 15 günlükten 64 yaşına kadark yaş aralığına kadar yapılabilmektedir. Detaylı bilgi ve karşılaştırmalı tekliflerinizi almak için 0216 343 97 856’dan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özel Sağlık sigortası tüp bebeği karşılamamaktadır.

Özel Sağlık sigortasına hak kazanmak için yaş aralığı 18-64 olmakla birlikte, Sigorta şirketine göre farklılık göstermektedir. Minimum 15 günü tamamlamış bebekler içinde özel Sağlık sigortaları yapılabilmektedir. Burada kimlerin özel Sağlık sigortası yaptırıp yaptıramayağı, net olarak sigorta şirketi risk değerlendirmesine göre belirlenme ve bu değerlendirme sonucuna göre prim, teminat, istinalar v.s belirlenmektedir.

Sağlık sigortaları, diğer birçok Sigorta ürününde olduğu gibi 1 yıllık düzenlenmekte olup, düzenlendiği tarihten 1 yıl sonra sona ermektedir. Teminatın devam edebilmesi için, poliçenizin zamanında yani bitiş tarihinden max 30 gün önce yenilenmesi gerekmektedir. Vadesi bitecek olan özel Sağlık sigortanız ile ilgili teklif almak için numaralı çağrı merkezimizden bize hemen ulaşabilir, poliçeniz onaylanır onaylanmaz kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgini çekebilecek diğer sigorta ürünleri

Yardıma mı ihtiyacınız var?brand name
brand name
brand name
brand name
brand name
brand name
brand name
brand name
brand name
brand name